Автоматизація технологічних процесів виробництва

Безперервне вдосконалення дозволяє компанії найбільш ефективно вирішувати проблеми замовника, упевненість у своїх силах дає можливість компанії досягати високих результатів в галузі промислової автоматизації.

Наш принцип роботи: професіоналізм – це, перш за все, знання потреб, процесів замовника і стандарти базової функціональності.

Ми можемо створювати всі свої автоматизовані системи “з нуля”. Всі замовлення виробляються повністю своїми силами: проектування, монтаж (включаючи придбання) і налагодження обладнання, а також здачу замовнику “під ключ”, аутсорсинг. Наявність досвідчених кваліфікованих фахівців дозволяють виконувати замовлення на найвищому рівні.

Основним напрямком роботи є розробка та впровадження систем автоматизації технологічних процесів в промисловості.

Ми виконуємо на договірних засадах наступні види робіт:

  • аналіз ТП і розробка рекомендацій щодо їх вдосконалення; 
  • розробка ТЗ на автоматизацію; 
  • передпроектне обстеження автоматизуються об’єктів; 
  • комплексне проектування АСУТП, засобів протиаварійного захисту і засобів локальної автоматизації .; 
  • розробка програмного забезпечення АСУТП; 
  • розробка замовних специфікацій, комплексне постачання устаткування, матеріалів і комплектуючих АСУТП. Співпраця з багатьма провідними виробниками дозволяє пропонувати найбільш ефективні і прийнятні рішення, враховуючи необхідні терміни постачання обладнання та фінансові можливості Замовника; 
  • шефмонтаж, монтаж та пусконалагоджувальні роботи АСУТП. 

Ми глибоко розбираємося в суті об’єкта автоматизації, відповідно можемо запобігти на стадії монтажу помилки проектування або непорозуміння монтажників. Так само за місцем прийняти рішення з питань, які не охоплені проектом та погодити їх з розробниками проекту. Це дозволить скоротити час монтажу і ресурси на переробку неправильного монтажу.

Ми маємо налагоджені зв’язки з постачальниками матеріалів, устаткування і відповідно можемо оперативно вирішувати проблеми з поставками відсутніх матеріалів і устаткування виникають у процесі монтажу. Це дозволить скоротити час монтажу.

Ми маємо необхідне обладнання та персонал, готовий виконувати ПНР по КВП і АСУТП паралельно з монтажними роботами. 

За деякий час життя і управління нею накопичився певний досвід, дуже хочеться щоб він комусь знадобився. От з ним і ділиться начальник відділу автоматизації, систем технологічної і техногенної безпеки Суровікін Володимир Віталійович: За останній відрізок течії часу наступило прояснення про свої можливості. А саме – нетерпимість до роботи, зробленої для “заради зробити і злупити…”. Усвідомлення якості і естетики: прибувши на місце робіт (а це виявилося не близько від рідного дому), при всій красі основного технологічного обладнання, була виявлена ​​система управління:

1Партнером якої була покликана стати Система, розроблена мною, ,співтовариші…. Батьківська система була в стадії налагодження. Але у мене час був обмежений 10 днями монтажу та пусконаладки. Те, що вийшло видно на фото:

2

Зазначу, що на 7-й день у нас все запрацювало і 72 години прогону пройшли успішно. Все працює і донині. Питання не питають, зауваження не лаються … Радий і пригнічений …”.

3

 

Необхідну інформацію з проектування та монтажу систем технологічної і техногенної безпеки можна отримати від контактних осіб:

– начальник відділу автоматизації, систем технологічної і техногенної безпеки ПП “ЯВІР-2000” Суровікін Володимир Віталійович (тел. (0532) 60-60-39, моб. (068) 324-39-39, (095) 420-42-50, е-mail: vladimir.surovikin@td.yavir2000.com);

– провідний спеціаліст відділу автоматизації, систем технологічної і техногенної безпеки ПП “ЯВІР-2000” Терещенко Наталія Миколаївна (тел. (0532) 60-60-39, моб. (050) 647-09-51, е-mail: nataliya.tereshchenko@td.yavir2000.com).